Interline Bogdan Rusin

504 675 123

kontakt

Przekaż 1% podatku

APEL O POMOC

Przekaż 1 % podatku

 

 

KRS 0000387207

Cel szczegółowy: 1049 Katarzyna Nowak

 

Kasia urodziła się w kwietniu 2018 roku. Jest dzieckiem, które nie potrafi siedzieć, chodzić ani samodzielnie jeść. Tak naprawdę jest dzieckiem leżącym, które do rozwoju wymaga regularnej i intensywnej rehabilitacji. Jej stan zdrowia jest spowodowany przedwczesnym przyjściem na świat - był to zaledwie 25 tydzień ciąży, a Kasia ważyła 960 g. Na domiar złego wystąpił u niej wylew II stopnia do mózgu, a niedługo po tym zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce.

Obecnie robimy wszystko, co w naszej mocy, by zadbać o lepszą przyszłość dla naszej córeczki... Cztery razy w tygodniu uczęszczamy z Kasią na prywatną rehabilitację, raz w tygodniu korzystamy z rehabilitacji na NFZ, dodatkowo każdego dnia ćwiczymy z córeczką w domu i staramy się (na miarę naszych możliwości) jeździć z nią na turnusy.

Najlepsze rezultaty przynoszą comiesieczne turnusy rehabilitacyjne, które niestety przez swój wysoki koszt stanowią dla nas nie lada wyzwanie. W tym miejscu, pełni nadziei w sercach, kierujemy do Państwa prośbę o finansowe wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli zapewnić Kasi niezbędną pomoc specjalistów i tym samym realnie wpłynąć na jej lepsze zdrowie.

Każdy Państwa gest wiele dla nas znaczy,rodzice Kasi

 

 

 

KRS 0000037904

Cel szczegółowy: 11927 Emilia Wójtowicz, Słupia

Emilka, jest dzieckiem leżącym, nie widzi i ma głęboki niedosłuch, ponadto cierpi na padaczkę lekooporną. Wszystkie dolegliwości związane są z wadą genetyczną. Ze środków zgromadzonych na subkoncie Emilki do tej pory zakupiliśmy fotelik samochodowy, pionizator, platformę pionową, lekarstwa, akcesoria do rehabilitacji. Obecnie zbieramy środki na zakup nowego wózka inwalidzkiego, którego córka będzie używać w Ośrodku rewalidacyjno – wychowawczym.

Prosimy o pomoc

Joanna i Adam Wójtowiczowie

 

 

KRS 0000037904

Cel szczegółowy: 16505 Korecki Kamil, Kisielówka


Kamil Korecki od urodzenia zmaga się z ciężkimi schorzeniami. Gdy przychodził na świat, doszło do okołoporodowego uszkodzenia mózgu. Konsekwencją tego jest epilepsja, małogłowie, opóźnienie psycho-ruchowe, przykurcz mięśni, koślawość, końsko-szpotawe kończyny dolne, skolioza oraz małopłytkowość idiopatyczna.

 Kamilek nie chodzi, w dodatku ma trudności z prawidłowym utrzymaniem postawy podczas siedzenia. Jego codzienne funkcjonowanie jest całkowicie uzależnione od drugiej osoby. W najbliższym czasie niezbędny jest zakup podnośnika, który znacznie ułatwi rodzicom dziecka sprawowanie nad nim opieki.

 

prosimy o pomoc

Władysława i Janusz Koreccy

 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy w poprzednich latach wsparli dzieci przekazując 1 % podatku. Dzięki Wam opieka nad tymi dziećmi i ich codzienne funkcjonowanie jest łatwiejsze.

Serdecznie dziękujemy!